דיאנה רז

דיאנה רז – סיפור אישי

אודות החברה

רוצה כבר להיות בזוגיות עם בחור חלומותייך, או לחילופין להחיות שוב את התשוקה והתחושה הטובה שפעם הייתה בניניכם?
אנחנו בלאב אקדמי לאחר שנים של עבודה וניסיון עם 2ב המינים פיתחו דרך להבין גברים, מהרגע הראשון להכרות ועד לתוך מערכות יחסים.

את הדרך התחלנו בקליניקה קטנה בתל אביב. מהר מאוד עם בניית מקצועיות שאין לה תחליף בנינו צוות מנצח ותוכנית ליווי הטובות ביותר בארץ לנשים עם אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר – מעל 85% הצלחה!

ההצלחה של הלקוחות שלנו היא ההצלחה שלנו ולכן אנחנו עובדים ע"פ הערכים הבאים:

מקצועיות ותוצאות מדויקות
קודם כל כדי להוביל אותך לזוגיות בריאה ומאושרת נדרשת מקצועיות להתאמת תהליך אישי עבורך. קל להגיד קשה לעשות.
מקצועיות מורכבת מהשקעה ולימודים תמידיים כדי להביא לך את הכלים והטכניקות הטובות ביותר ליישום עבורך ועבור בן זוגך.
טכניקות ותהליכים פנימיים הבונות אותך לעבר זוגיות טובה. אנחנו דוגלים קודם כל באבחון מדויק לך אישית, וזה בדיוק מה שנעשה בשיחה הראשונה שלנו, נבחן עם אילו קשיים את מתמודדת היום במערכות יחסים, נבדוק מה חוסם אותך מלהכיר את הבן זוג שאת רוצה, תביני איך גם את יכולה להיות נשית, עוצמתית ובזוגיות מאושרת. אבחון ומקצועיות.

ביטחון.
לפני שנתן לך כלים לבנות זוגיות, אנחנו מאמינים בבניית ביטחון עצמי ודימוי גבוה הביטחון שלך ימשוך אלייך את הבן זוג שאת באמת רוצה, היות והנשיות והביטחון שלך הם חלק בלתי נפרד ממך ומהעוצמה הנשית שלך, כשהיא תצא החוצה את תהיה אישה שאי אפשר לעמוד בפניה.  כדי לעשות את זה אנחנו נבנה לך תוכנית מדויקת להצלחה ובניית בטחון ובעיקר עוצמה נשית.

משפחתיות.
אנחנו כל כך מאמינים בקשר נשים כמשפחתי שאחד הערכים המובילים אותנו הוא משפחתיות, זה מתבטא בעיקר בתחושות המשפחתיות שאת מרגישה מהרגע שאת מגיעה אלינו למשרדים, או לכל תוכנית ליווי שלנו, ובנוסף קבלת הכלים הנכונים להוביל אותך למשפחה מאושרת שתקימי ותיצרי בעתיד הקרוב או הכלים שתקבלי למשפחה המדהימה שיש לך היום ובכך תשני גם את הבית פרטי שלך.

אמינות
צריך להתמיד בדרך שלך. לפעמים זה קשה, משעמם, מלחיץ אבל אם תתמידי ותשארי נאמנה לעצמך הערך שלך יעלה. באחריות.

לזוגיות נכונה חייבת להיות להיות אג'נדה שתבוא לידי ביטוי בצורה ייחודית ובלתי מתפשרת. התפקיד שלנו הוא ליצור את האישה שבך כדי להגיע לזוגיות הטובה ביותר עבורך.

אם ניישם יחד את כל הנקודות האלה, נדע לפתח בקלות את האישה עם האינטליגנציה הנשית.

למה לאב אקדמי?

לאב אקדמי זו גישה. גישה שמפתחת את האישה עם האינטליגנציה הנשית. בראייה שלנו אינטליגנציה שקיימת רק לנשים
והיא זו שגורמת לך להיות האישה, הבת זוג, אשת הקריירה והאימא האידיאלית.
בעולם של היום אנו הנשים צריכות להספיק הכל וכולנו רוצות לעשות זאת מושלם, כל אחת והמושלם שלה.
והתפקיד שלנו הוא לתת לך את מלוא הכלים לפתח את האינטליגנציה הנשית שלך ולהוציא אות החוצה בדרך הנשית,סקסית והפרקטית ביותר.

דיאנה רז – בעלים ומנכ"ל לאב אקדמי

מה הוביל אותי להקים אקדמיה לאהבה?

בשנת 2006 התחלתי את מהפך חיי, ניהלתי מערכת יחסים הורסת ומאמללת. הייתי פגועה ושבורה עם הערכה עצמית נמוכה ביותר. אך עם כל הפחד החלטתי לסיים אותה.

שם הייתה התפנית הגדולה, היציאה לחופשי לוותה בגילוי כוח הרצון החזק שלי לא להיות תליה בגבר שלצידי, לראשונה בחיי התוודעתי לכוח הנשי שלי  ובעזרתו קיבלתי כוחות חדשים.

מהר מאוד הבנתי כי נשים שונות מגברים, וכי אנחנו עושות שלל טעיות בעיקר כשאנחנו בתוך זוגיות. צפיתי בהמון נשים קרייריסטיות שפשוט איבדו את עולמן כאשר נכנסו למערכות יחסים, פגשתי נשים רבות שלא מגיעות אף לשלב הדייטים וטוענות כי גברים לא מתחילים איתן, והבעיה הגדולה ביותר שפגשתי היא בנישואים- כשנשים הופכות להיות מובנות מאליו לגברים שלהן.

כמובן שאת כל לימודיי יישמתי בחיי האישים והיום אני נשואה לגבר מדהים, ואמא טרייה.

כל משבר הוא הזדמנות לצמיחה -ממשבר רגשי לאימון אישי:
המשבר הוביל אותי להתמחות בתחום האימון -תקשורת זוגית. כיום אני חולקת את הכלים הללו יחד עם מאומניי  ומלמדת אותם להגיע לאיכות חיים גבוהה בחייהם הזוגיים. אני עוזרת לנשים רבות לצאת מפחדים וחסמים, למשוך אליהן את הגבר האידיאלי ללא פשרות,  לצאת ממערכות יחסים מאמללות ולהגיע לזוגיות בריאה ומאושרת.

אני מאמינה בעשייה לצורך שינוי, במסגרת מאוד ברורה כי כשמגיעים אליי אין הנחות וישנה עבודה לצורך הגעה למטרה. המטרה הכי גדולה שלי מול מאומנת היא להביא אותך  למודעות, ולהציב את המראה מול עיניך. בתהליך האימון נעלה למודעות את החוזקות הקיימות, נסמן את הפחדים והחסמים להצלחה ונתקדם לעבר יציאה מהמשבר. אדע ללמד אותך למצוא את המטרות שלך ואת היעוד שלך. לקבל כלים למשמעת עצמית גבוהה וכמובן חתירה לעבר ההגשמה שלך.

אני מאמינה בכל ליבי בתהליך האימון , בהצלחות האדם בעקבות האימון, ושמחה על כל הזדמנות שניתנת לי ללוות אדם במסעו האישי לשיפור ולצמיחה.

ניסיון מקצועי:

מאסטר NLP ותרפיית קו הזמן

מנהלת ומפתחת בית הספר לתקשורת זוגית LoveAcademy

מאמנת לתקשורת זוגית-LoveAcademy

מנחת קבוצות- מכללת לוסקי

הכשרה מקצועית:

מאסטר אנלפי – אנלפי פלוס

קורס "אימון אישי"-  מכללת לוסקי

בוגרת פסיכותראפיה מגמה תלת שנתית – מכללת לוסקי.

קורס הנחיית קבוצות- מכללת לוסקי.

הצוות שלנו

תיהיי בקשר