איך לגרום לו לחזר

פורסם בקטגוריה לאישה

60 גולשים קראו מאמר זה | 0 תגובות פורסמו

החיים מפגישים אותנו עם אתגרים בכדי שנלמד מהם.
מי מאיתנו הנשים לא עשתה טעויות עם גברים ודרך הטעויות למדה איך להשתפר?
גברים מלבד העניין שהם חזותיים, חשוב להם לא פחות לחזר, לרדוף ולהתאמץ בכדי להשיג את הבחורה, אותה הם מאוד רוצים. ולכן הבנות הקלות מדי להשגה, אלו שכל טלפון שלו מקפיץ אותן, הן משדרות שהן מתלהבות ופנויות בכל זמן בכדי לפגוש אותו, אלה הבנות שכנראה כבר לא יעשו לו את זה. הן לא מאתגרות אותו. הוא לא מרגיש שהוא צריך לרדוף ולהתאמץ בשבילן, ולכן מי שבאה לו יותר מדי בקלות הוא יוותר עליה גם כן בקלות וחבל.
זמן תחילת החיזור בין גבר לאישה – הכוונה היא לדייטים הראשונים, הוא זמן מאוד קריטי וחשוב ויש לו קודים מאוד ברורים ולכן על האישה לנהוג על פיהם בכדי לשדר לו במרומז: אם אתה לא תשקיע והרבה אתה עלול לפספס, כי אני מוקפת במחזרים ובשניה אחת בלי שתשים לב, אחד אחר יכול לתפוס אותי במקומך, אז כדאי לך למהר.
החכמה היא לעשות זאת שלא במפורש, ואיך עושים זאת ? להלן מס' עצות שיכולות לסייע:

כאשר הבחור כבר עשה את הצעד הראשון וביקש טלפון ממך הוא בעצם מסר לך את הכדור. עכשיו השאלה היא האם תדעי למסור לו בחזרה מבלי לאבד אותו והמסירה שלך, למען האמת, היא די פסיבית, את בטוח לא מתקשרת אליו, אפילו עדיף שלא יהיה לך את המס' שלו ובכלל מומלץ שתתעסקי בעניינים שלך ולא תשקעי במחשבות על הטלפון המיוחל. וגם אם הוא מתקשר אחרי 3 ימים את נשמעת הכי עסוקה בעולם והכי ממהרת גם אם בתוך תוכך ספרת את הדקות ובליבך את בהתרגשות שיא.

לדוגמא:

הוא: הלו שלום, נעמה?
היא: כן, מי זה?
הוא: שי, זוכרת?
היא: כן מותק, אבל אני באמצע משהו אפשר לחזור אליך?
הוא : כן.

כאשר את חוזרת אליו טלפונית את אמורה לחזור אחרי מס' שעות. יכול להיות שהוא יצור קשר שוב מחשש ששכחת וזה מעולה זה מוכיח שהוא בעניין.

הטלפונים הראשונים וקביעת הדייטים הם באחריותו ולכן עליו ליזום את ההתקשרות אלייך ולא להיפך. תוך כדי התקשרות, את לא עונה לכל טלפון ומאפשרת לו להשאיר הודעות במשיבון, את יכולה לחזור אליו, אחרי שהתקשר, לאחר מס' שעות.

גם אם הוא נראה לך כמו גבר חלומותייך, תתאפקי עם ה- sms , הוא לא צריך לדעת בשלב הזה שאת בכיס הקטן שלו, תני לו לרדוף אחרייך, הוא יעריך אותך יותר.

כאשר הוא מתאם איתך יציאה לדייט ביום ובשעה מאוד מסויימים את לא חייבת להסכים אם זה מתנגש בתכניות אחרות שלך, בטח ובטח אם הוא מציע לצאת באותו היום, הוא בודק עד כמה את נלהבת לראות אותו.

גברים אינם אוהבים נשים תלותיות ולכן את צריכה להראות לו שיש לך חיים מלאים גם בלי גבר בתמונה, עבודה/לימודים/חוגים /חדר כושר וכו' . עדיף בשבילך שחייך באמת יהיו כאלו ואז לא יהיה מדובר בהצגה.

הרבה נשים אומרות לי שהן לא אוהבות לשחק משחקים, הן רוצות להיות כנות ואמיתיות, שגבר שירצה אותן ירצה אותן כפי שהן. אני מסתכלת להן עמוק בעיניים ושואלת אותן לאן זה הביא אותן עד היום והאם זה קירב אותן לזוגיות שהן כל כך רוצות.
המטרה ב"משחקים" האלו היא לעלות את הערך שלך בעיניו, לגרום לו להתאמץ קצת יותר כדי להיות איתך. אנחנו תמיד מעריכים יותר את מה שהתאמצנו בשבילו.

 

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

השפעות הפורנו על חיי המין

השפעות הפורנו על חיי המין

6 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

אנו חיים בעידן שבו יש לנו חשיפה גדולה מאוד לפורנו, וכבר מגיל צעיר. האינטרנט הפך את אתרי הפורנו לזמינים מאוד, וכאשר הגיעו גם הטלפונים החכמים אז הם הפכו לזמינים 24/7.…

השפעות הפורנו על חיי המין
סקס בתקופת המחזור הנשי

סקס בתקופת המחזור הנשי

18 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

אז חשבתם לבלות הלילה בדירות דיסקרטיות בבת ים, אבל פתאום האישה קיבלה מחזור. נשים רבות שואלות האם ניתן לקיים יחסי מין בימי המחזור. כנראה שהמכשול העיקרי הוא חוסר הנוחות ומצבי…

סקס בתקופת המחזור הנשי
דברים שיש לשקול כאשר מחפשים צעצועי מין

דברים שיש לשקול כאשר מחפשים צעצועי מין

27 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

כאשר זה מגיע לסקס, לאנשים יש העדפות ופנטזיות שונות. ההחלטה לרכוש צעצועי מין לצורך הגברת הריגוש המיני, היא ההחלטה הנכונה. אך צריך גם לדעת כיצד לבחור אותם. ישנם סוגים שונים…

דברים שיש לשקול כאשר מחפשים צעצועי מין
היום שהמין האוראלי יצא מן הארון

היום שהמין האוראלי יצא מן הארון

163 צפיות | 0 תגובות | 93 לייקים

בכל הנוגע למיניות האדם, ישנם דברים רבים אשר נחשבו בעבר לטאבו והיום הם הפכו לדברים מקובלים. אחת הדוגמאות הטובות ביותר היא המין האורלי. מי מאיתנו לא אוהב לקבל מציצה, וגם…

היום שהמין האוראלי יצא מן הארון
תרגיל לתחילת השנה

תרגיל לתחילת השנה

63 צפיות | 0 תגובות | 12 לייקים

אנחנו פותחים אטוטוטו שנה חדשה וזה זמן מעולה לעשות קצת ניקיון ולהכין אתכם לשנה חדשה. שבו וכתבו על מה אתם מודים השנה? ממי וממה אתם מבקשים סליחה השנה?… והחלק הכי…

תרגיל לתחילת השנה
ממהרת לחתוך עם גברים כי לא פעלו נכון הטיפ הזה בשבילך

ממהרת לחתוך עם גברים כי לא פעלו נכון הטיפ הזה בשבילך

1728 צפיות | 0 תגובות | 17 לייקים

חייבת לשתף אתכן, מקרה אמיתי מאחת מבנות הליווי שלי, אז ככה: דנה(שמה האמיתי נשמר במערכת): דיאנה נמאס לי כבר!! הוא ביטל לי 2 פגישות, ממש ביום הדייט, אני רוצה אותו…

ממהרת לחתוך עם גברים כי לא פעלו נכון הטיפ הזה בשבילך