איך לגרום לו לחזר

פורסם בקטגוריה לאישה

33 גולשים קראו מאמר זה | 0 תגובות פורסמו

החיים מפגישים אותנו עם אתגרים בכדי שנלמד מהם.
מי מאיתנו הנשים לא עשתה טעויות עם גברים ודרך הטעויות למדה איך להשתפר?
גברים מלבד העניין שהם חזותיים, חשוב להם לא פחות לחזר, לרדוף ולהתאמץ בכדי להשיג את הבחורה, אותה הם מאוד רוצים. ולכן הבנות הקלות מדי להשגה, אלו שכל טלפון שלו מקפיץ אותן, הן משדרות שהן מתלהבות ופנויות בכל זמן בכדי לפגוש אותו, אלה הבנות שכנראה כבר לא יעשו לו את זה. הן לא מאתגרות אותו. הוא לא מרגיש שהוא צריך לרדוף ולהתאמץ בשבילן, ולכן מי שבאה לו יותר מדי בקלות הוא יוותר עליה גם כן בקלות וחבל.
זמן תחילת החיזור בין גבר לאישה – הכוונה היא לדייטים הראשונים, הוא זמן מאוד קריטי וחשוב ויש לו קודים מאוד ברורים ולכן על האישה לנהוג על פיהם בכדי לשדר לו במרומז: אם אתה לא תשקיע והרבה אתה עלול לפספס, כי אני מוקפת במחזרים ובשניה אחת בלי שתשים לב, אחד אחר יכול לתפוס אותי במקומך, אז כדאי לך למהר.
החכמה היא לעשות זאת שלא במפורש, ואיך עושים זאת ? להלן מס' עצות שיכולות לסייע:

כאשר הבחור כבר עשה את הצעד הראשון וביקש טלפון ממך הוא בעצם מסר לך את הכדור. עכשיו השאלה היא האם תדעי למסור לו בחזרה מבלי לאבד אותו והמסירה שלך, למען האמת, היא די פסיבית, את בטוח לא מתקשרת אליו, אפילו עדיף שלא יהיה לך את המס' שלו ובכלל מומלץ שתתעסקי בעניינים שלך ולא תשקעי במחשבות על הטלפון המיוחל. וגם אם הוא מתקשר אחרי 3 ימים את נשמעת הכי עסוקה בעולם והכי ממהרת גם אם בתוך תוכך ספרת את הדקות ובליבך את בהתרגשות שיא.

לדוגמא:

הוא: הלו שלום, נעמה?
היא: כן, מי זה?
הוא: שי, זוכרת?
היא: כן מותק, אבל אני באמצע משהו אפשר לחזור אליך?
הוא : כן.

כאשר את חוזרת אליו טלפונית את אמורה לחזור אחרי מס' שעות. יכול להיות שהוא יצור קשר שוב מחשש ששכחת וזה מעולה זה מוכיח שהוא בעניין.

הטלפונים הראשונים וקביעת הדייטים הם באחריותו ולכן עליו ליזום את ההתקשרות אלייך ולא להיפך. תוך כדי התקשרות, את לא עונה לכל טלפון ומאפשרת לו להשאיר הודעות במשיבון, את יכולה לחזור אליו, אחרי שהתקשר, לאחר מס' שעות.

גם אם הוא נראה לך כמו גבר חלומותייך, תתאפקי עם ה- sms , הוא לא צריך לדעת בשלב הזה שאת בכיס הקטן שלו, תני לו לרדוף אחרייך, הוא יעריך אותך יותר.

כאשר הוא מתאם איתך יציאה לדייט ביום ובשעה מאוד מסויימים את לא חייבת להסכים אם זה מתנגש בתכניות אחרות שלך, בטח ובטח אם הוא מציע לצאת באותו היום, הוא בודק עד כמה את נלהבת לראות אותו.

גברים אינם אוהבים נשים תלותיות ולכן את צריכה להראות לו שיש לך חיים מלאים גם בלי גבר בתמונה, עבודה/לימודים/חוגים /חדר כושר וכו' . עדיף בשבילך שחייך באמת יהיו כאלו ואז לא יהיה מדובר בהצגה.

הרבה נשים אומרות לי שהן לא אוהבות לשחק משחקים, הן רוצות להיות כנות ואמיתיות, שגבר שירצה אותן ירצה אותן כפי שהן. אני מסתכלת להן עמוק בעיניים ושואלת אותן לאן זה הביא אותן עד היום והאם זה קירב אותן לזוגיות שהן כל כך רוצות.
המטרה ב"משחקים" האלו היא לעלות את הערך שלך בעיניו, לגרום לו להתאמץ קצת יותר כדי להיות איתך. אנחנו תמיד מעריכים יותר את מה שהתאמצנו בשבילו.

 

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

תרגיל לתחילת השנה

תרגיל לתחילת השנה

36 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

אנחנו פותחים אטוטוטו שנה חדשה וזה זמן מעולה לעשות קצת ניקיון ולהכין אתכם לשנה חדשה. שבו וכתבו על מה אתם מודים השנה? ממי וממה אתם מבקשים סליחה השנה?… והחלק הכי…

תרגיל לתחילת השנה
ממהרת לחתוך עם גברים כי לא פעלו נכון הטיפ הזה בשבילך

ממהרת לחתוך עם גברים כי לא פעלו נכון הטיפ הזה בשבילך

1692 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

חייבת לשתף אתכן, מקרה אמיתי מאחת מבנות הליווי שלי, אז ככה: דנה(שמה האמיתי נשמר במערכת): דיאנה נמאס לי כבר!! הוא ביטל לי 2 פגישות, ממש ביום הדייט, אני רוצה אותו…

ממהרת לחתוך עם גברים כי לא פעלו נכון הטיפ הזה בשבילך
מהו חיזור טבעי

מהו חיזור טבעי

36 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

בואי נבין מה הוא חיזור טבעי? בחיזור טבעי גבר מקבל את ההרגשה שהוא "בחר בך". ומה זה אומר? גברים מונעין מאגו, והרבה אגו, הוא לא צריך להיות גבר מנופח משרירים, כדי…

מהו חיזור טבעי
האם את צריכה להיות ביצ'ית כדי להצליח עם גברים?

האם את צריכה להיות ביצ'ית כדי להצליח עם גברים?

36 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

כמה פעמים החברות שלך ייעצו לך להיות ביצ'ית עם גברים? וכמה פעמים זה באמת עבד? תסכימי איתי שזה כמעט אף פעם לא עבד, בדרך כלל או שהגבר לא עמד בציפיות…

האם את צריכה להיות ביצ'ית כדי להצליח עם גברים?
למה גברים מפחדים להתחייב?

למה גברים מפחדים להתחייב?

34 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

התחלתם לצאת, הכל נראה נהדר, הוא מחזר, מתקשר, שולח הודעות, אבל ברגע שהגיע הזמן לקחת את זה צעד אחד קדימה… הוא מפחד להתחייב, מתקשר פחות, ממציא תירוצים, מגיע אלייך אחרי…

למה גברים מפחדים להתחייב?
הוא עדיין לא סגור עלייך

הוא עדיין לא סגור עלייך

35 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

את כבר מדמיינת טבעת והוא עדיין לא סגור עלייך? התחלתם לצאת, הכל נראה נהדר, הוא מחזר, מתקשר, שולח הודעות אבל ברגע שהגיע הזמן לקחת את זה צעד אחד קדימה…… הוא…

הוא עדיין לא סגור עלייך