איך להתנהל נכון ברשת

פורסם בקטגוריה לאישה

38 גולשים קראו מאמר זה | 0 תגובות פורסמו

הרשת תופסת תאוצה ולא מוגזם לומר שהיא הפכה לכלי הבולט ביותר בזירה. נוצר מצב של אשליית שפע.

כבר מעצם הנגישות –  אתרים, אפליקציות, קבוצות.. אם בלחיצת כפתור אני נגיש לכל אז גם אין לי על מה להתעקב. אם משהו לא נראה, טיפה לא יושב באזור הנוחות, בלחיצת כפתור יש את הפרופיל הבא ועוד עשרות כמוהו.

הדבר הזה יצר חוסר יכולת לצאת באמת מהרשת לשטח ולנסות לדוג את הדג הספציפי. כי להקות הדגים מסביב נראות מפתות מדי בשביל ללכת על דג אחד.

וזו התחושה של רבות מהנשים בישראל ובעולם.

אני רוצה בפוסט הזה לעשות קצת סדר בעניין:

בואי נבין איך להתנהל נכון באתרי הכרוות כדי לא למשוך את זה להכרות וירטואלית. נכון ברשת תמצאי מגוון רחב של גברים, ולא כולם מחפשים זוגיות, אבל במקביל יש גם המון גברים איכותיים שמחפשים זוגיות ברשת, והמטרה היא להגיע אליהם.

התנהלות באתר הכרויות

בואי נראה איך גברים גברים בחנים אתר את הכרטיס שלך באתר ההכרויות

  1. תמונה
  2. גיל
  3. גובה+משקל
  4. ואז …כל השאר.

אז בואי נבחן מה היא ההתנהלות הנכונה באתרי ההכריות?

דבר ראשון – לכמה אתרים להתחבר?

ההמלצה שלי עד שני אתרים ופייסבוק. גבר שמשוטט בכמה אתרים ויראה אותך בכל האתרים יחשוב שאת נואשת ואין לך מה להציע בחוץ.

דבר שני – תמונה והכי חשובה תמונה מחמיאה שלך,

האמת פחות מעניין אותם מה רשמת על עצמך , התמונה היא זו שתקבע, בעיקר כי הם נמשכים למראה קודם כל, הסיבה שתקבלי פניה היא בגלל התמונה שלך, אחר כך הוא יעיף מבט על מה שכתבת. לכן חשוב מאוד ליצור תמונה מעולה שלך.

אז מה עושים?

מצרפים שתי תמונות, תמונת פנים(תקריב) ותמונת גוף להתרשמות. עדיף שהתמונות יצולמו בחוץ, שתמונות הגוף תצולם בטבע- חוף, בפעילות , עם בע"ח.
אסור לצרף תמונה עם גבר, גם אם זה אחיך ואת מתה עליו, את מיד נפסלת בעינייו.

חשוב שיהיו עיינים חשופות בתמונה, ללא משקפי שמש, לא תמונות מטושטשות ולא מרוטשות בפוטושופ, להשקיע בתמונות טובות. מומלץ מדי פעם לשחק עם התמונה והטקסט כדי לבדוק מה עובד טוב יותר.

דבר שלישי – כמה זמן להיות ברשת? ולמה זה עקרוני?

בנות לא יותר מ 20 דקות אתן און ליין באתר. בדרך כלל אנשים נמצאים המון באתרי הכרויות, בעיקר כי הם רוצים להכיר סוף סוף, זה בסדר רק חשוב שלא ישימו לב לזה מדי כי אז תראי נואשת, אז פשוט תורידי את האון ליין באתר. ומה זה אומר און ליין, אתן יכולות לשוטט באתר אבל יש לכן את האפשרות לסגור את ההתחברות.4. מתי לענות לגבר? אם הוא כתב לך כשאת אונליין אתם יכולים להמשיך בהתכתבות של 4-5 הודעות בינכם ואת חייבת לסיים. למה כי אז הוא נגרר איתך לרומן וירטואלי, והינה תני לי את הפייסבוק שלך, ובואי נדבר כאן, זה לא נגמר.5. חשבת לעצמך למה הם לא מתקשרים? או למה אתם רק מתכתבים ולא עוברים הלאה??? כי את נותנת לו את האפשרות.

טכניקה טובה שיכולה לעזור לגבר להבין שאם הוא לא יזיז קדימה איתך הוא עלול לאבד אותך, היא שיטת "אני לא נכנסת לכאן הרבה" 4-5 התכתבויות בניכם, אתם אמורים לעבור לטלפון, במידה והוא מוצא חן בענייך. אם את רואה שזה נמשך יותר, פשוט הפסקי את זה, אבל בדרך אלגנטית.לא משנה מה הוא שאל אותך בהתכתבות האחרונה, כתבי לו: "אני חייבת לזוז, והאמת לא נכנסת לאתר הרבה, זה המספר שלי 050- אני אהיה זמינה מחר בצהרי היום." וצאי מהאתר.

למה זה חשוב לפסיק עם הרומן הזה?

כי הגבר הזה מבין כבר מהשלב הראשון איתך שאת לא נותנת לו להתאמץ,
שאת נותנת לו להישאר בתחום הנוחות שלו כבר מהתחלה,
ומעבר לזה הוא מבין שזה בסדר שתמשיכי להתכתב איתו לנצח,
מתקשר מעולה, לא מתקשר פספס וחבל.

איך לענות לו ולהתחיל את ההתכתבות הקצרה בינכם?

קודם כל תבחני מה הוא כתב לך, לגברים יש נטייה לעשות קופי פייס לכל אחת שהם פונים אליה, כמו : היי מה קורה, את חמודה אשמח להכיר. ואז את אותה ההודעה שולח למישהי אחרת.

אז שימי לב לזה, אני לא אומרת לפסול על זה, כן תבחני את הכרטיס ואם הוא מוצא חן בענייך תעני.

התשובה הראשונה שלך צריכה להיות מאוד מאוד קצרה, בלי התלהבות יתרה, אפשר להוסיף סיימלי, זה תמיד מרכך. בשום אופן את לא עונה לו בפעם הראשונה על שאלות, למה משנה מה כתב את עונה לו ב: היי  אהבתי, חמוד, מקסים וכו.

ואז אם את מעניינת אותו הוא יפנה שוב וכאן יתחילו השאלות: מאיפה, בת כמה, מה את עושה בחיים. כל זה צריך להערך בדיוק 2-3 התכתבויות בינכם ואז את חותכת בדיוק כמו בטכניקה של "אני לא נמצאת כאן הרבה" ונותנת את המספר.

אני מזכירה לכן: אני חייבת לזוז, והאמת לא נכנסת לאתר הרבה, זה המספר שלי 050- אני אהיה זמינה מחר בצהרי היום. ואת יוצאת מהאתר.

למה זה חשוב?

הסינון הטוב ביותר הוא בטלפון. גבר יכול להישמע מסקרן ומעניין בהודעות באתר, אבל כשזה מגיע לטלפון את הומשעת את הקול שלו, את סגנון הדיבור שלו, את ההתנסחות שלו. שומעת אם יש כיוון בכלל.

מה עושים אם הוא שולח את שלו?

את כותבת לו (תמיד יום אחרי) כך"
היי X,
תודה על הטלפון והפנייה, הנה גם שלי,
050-0003587

 

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

תרגיל לתחילת השנה

תרגיל לתחילת השנה

36 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

אנחנו פותחים אטוטוטו שנה חדשה וזה זמן מעולה לעשות קצת ניקיון ולהכין אתכם לשנה חדשה. שבו וכתבו על מה אתם מודים השנה? ממי וממה אתם מבקשים סליחה השנה?… והחלק הכי…

תרגיל לתחילת השנה
ממהרת לחתוך עם גברים כי לא פעלו נכון הטיפ הזה בשבילך

ממהרת לחתוך עם גברים כי לא פעלו נכון הטיפ הזה בשבילך

1693 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

חייבת לשתף אתכן, מקרה אמיתי מאחת מבנות הליווי שלי, אז ככה: דנה(שמה האמיתי נשמר במערכת): דיאנה נמאס לי כבר!! הוא ביטל לי 2 פגישות, ממש ביום הדייט, אני רוצה אותו…

ממהרת לחתוך עם גברים כי לא פעלו נכון הטיפ הזה בשבילך
מהו חיזור טבעי

מהו חיזור טבעי

36 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

בואי נבין מה הוא חיזור טבעי? בחיזור טבעי גבר מקבל את ההרגשה שהוא "בחר בך". ומה זה אומר? גברים מונעין מאגו, והרבה אגו, הוא לא צריך להיות גבר מנופח משרירים, כדי…

מהו חיזור טבעי
האם את צריכה להיות ביצ'ית כדי להצליח עם גברים?

האם את צריכה להיות ביצ'ית כדי להצליח עם גברים?

36 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

כמה פעמים החברות שלך ייעצו לך להיות ביצ'ית עם גברים? וכמה פעמים זה באמת עבד? תסכימי איתי שזה כמעט אף פעם לא עבד, בדרך כלל או שהגבר לא עמד בציפיות…

האם את צריכה להיות ביצ'ית כדי להצליח עם גברים?
למה גברים מפחדים להתחייב?

למה גברים מפחדים להתחייב?

35 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

התחלתם לצאת, הכל נראה נהדר, הוא מחזר, מתקשר, שולח הודעות, אבל ברגע שהגיע הזמן לקחת את זה צעד אחד קדימה… הוא מפחד להתחייב, מתקשר פחות, ממציא תירוצים, מגיע אלייך אחרי…

למה גברים מפחדים להתחייב?
הוא עדיין לא סגור עלייך

הוא עדיין לא סגור עלייך

35 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

את כבר מדמיינת טבעת והוא עדיין לא סגור עלייך? התחלתם לצאת, הכל נראה נהדר, הוא מחזר, מתקשר, שולח הודעות אבל ברגע שהגיע הזמן לקחת את זה צעד אחד קדימה…… הוא…

הוא עדיין לא סגור עלייך