איך להתנהל נכון ברשת

פורסם בקטגוריה לאישה

180 גולשים קראו מאמר זה | 0 תגובות פורסמו

הרשת תופסת תאוצה ולא מוגזם לומר שהיא הפכה לכלי הבולט ביותר בזירה. נוצר מצב של אשליית שפע.

כבר מעצם הנגישות –  אתרים, אפליקציות, קבוצות.. אם בלחיצת כפתור אני נגיש לכל אז גם אין לי על מה להתעקב. אם משהו לא נראה, טיפה לא יושב באזור הנוחות, בלחיצת כפתור יש את הפרופיל הבא ועוד עשרות כמוהו.

הדבר הזה יצר חוסר יכולת לצאת באמת מהרשת לשטח ולנסות לדוג את הדג הספציפי. כי להקות הדגים מסביב נראות מפתות מדי בשביל ללכת על דג אחד.

וזו התחושה של רבות מהנשים בישראל ובעולם.

אני רוצה בפוסט הזה לעשות קצת סדר בעניין:

בואי נבין איך להתנהל נכון באתרי הכרוות כדי לא למשוך את זה להכרות וירטואלית. נכון ברשת תמצאי מגוון רחב של גברים, ולא כולם מחפשים זוגיות, אבל במקביל יש גם המון גברים איכותיים שמחפשים זוגיות ברשת, והמטרה היא להגיע אליהם.

התנהלות באתר הכרויות

בואי נראה איך גברים גברים בחנים אתר את הכרטיס שלך באתר ההכרויות

  1. תמונה
  2. גיל
  3. גובה+משקל
  4. ואז …כל השאר.

אז בואי נבחן מה היא ההתנהלות הנכונה באתרי ההכריות?

דבר ראשון – לכמה אתרים להתחבר?

ההמלצה שלי עד שני אתרים ופייסבוק. גבר שמשוטט בכמה אתרים ויראה אותך בכל האתרים יחשוב שאת נואשת ואין לך מה להציע בחוץ.

דבר שני – תמונה והכי חשובה תמונה מחמיאה שלך,

האמת פחות מעניין אותם מה רשמת על עצמך , התמונה היא זו שתקבע, בעיקר כי הם נמשכים למראה קודם כל, הסיבה שתקבלי פניה היא בגלל התמונה שלך, אחר כך הוא יעיף מבט על מה שכתבת. לכן חשוב מאוד ליצור תמונה מעולה שלך.

אז מה עושים?

מצרפים שתי תמונות, תמונת פנים(תקריב) ותמונת גוף להתרשמות. עדיף שהתמונות יצולמו בחוץ, שתמונות הגוף תצולם בטבע- חוף, בפעילות , עם בע"ח.
אסור לצרף תמונה עם גבר, גם אם זה אחיך ואת מתה עליו, את מיד נפסלת בעינייו.

חשוב שיהיו עיינים חשופות בתמונה, ללא משקפי שמש, לא תמונות מטושטשות ולא מרוטשות בפוטושופ, להשקיע בתמונות טובות. מומלץ מדי פעם לשחק עם התמונה והטקסט כדי לבדוק מה עובד טוב יותר.

דבר שלישי – כמה זמן להיות ברשת? ולמה זה עקרוני?

בנות לא יותר מ 20 דקות אתן און ליין באתר. בדרך כלל אנשים נמצאים המון באתרי הכרויות, בעיקר כי הם רוצים להכיר סוף סוף, זה בסדר רק חשוב שלא ישימו לב לזה מדי כי אז תראי נואשת, אז פשוט תורידי את האון ליין באתר. ומה זה אומר און ליין, אתן יכולות לשוטט באתר אבל יש לכן את האפשרות לסגור את ההתחברות.4. מתי לענות לגבר? אם הוא כתב לך כשאת אונליין אתם יכולים להמשיך בהתכתבות של 4-5 הודעות בינכם ואת חייבת לסיים. למה כי אז הוא נגרר איתך לרומן וירטואלי, והינה תני לי את הפייסבוק שלך, ובואי נדבר כאן, זה לא נגמר.5. חשבת לעצמך למה הם לא מתקשרים? או למה אתם רק מתכתבים ולא עוברים הלאה??? כי את נותנת לו את האפשרות.

טכניקה טובה שיכולה לעזור לגבר להבין שאם הוא לא יזיז קדימה איתך הוא עלול לאבד אותך, היא שיטת "אני לא נכנסת לכאן הרבה" 4-5 התכתבויות בניכם, אתם אמורים לעבור לטלפון, במידה והוא מוצא חן בענייך. אם את רואה שזה נמשך יותר, פשוט הפסקי את זה, אבל בדרך אלגנטית.לא משנה מה הוא שאל אותך בהתכתבות האחרונה, כתבי לו: "אני חייבת לזוז, והאמת לא נכנסת לאתר הרבה, זה המספר שלי 050- אני אהיה זמינה מחר בצהרי היום." וצאי מהאתר.

למה זה חשוב לפסיק עם הרומן הזה?

כי הגבר הזה מבין כבר מהשלב הראשון איתך שאת לא נותנת לו להתאמץ,
שאת נותנת לו להישאר בתחום הנוחות שלו כבר מהתחלה,
ומעבר לזה הוא מבין שזה בסדר שתמשיכי להתכתב איתו לנצח,
מתקשר מעולה, לא מתקשר פספס וחבל.

איך לענות לו ולהתחיל את ההתכתבות הקצרה בינכם?

קודם כל תבחני מה הוא כתב לך, לגברים יש נטייה לעשות קופי פייס לכל אחת שהם פונים אליה, כמו : היי מה קורה, את חמודה אשמח להכיר. ואז את אותה ההודעה שולח למישהי אחרת.

אז שימי לב לזה, אני לא אומרת לפסול על זה, כן תבחני את הכרטיס ואם הוא מוצא חן בענייך תעני.

התשובה הראשונה שלך צריכה להיות מאוד מאוד קצרה, בלי התלהבות יתרה, אפשר להוסיף סיימלי, זה תמיד מרכך. בשום אופן את לא עונה לו בפעם הראשונה על שאלות, למה משנה מה כתב את עונה לו ב: היי  אהבתי, חמוד, מקסים וכו.

ואז אם את מעניינת אותו הוא יפנה שוב וכאן יתחילו השאלות: מאיפה, בת כמה, מה את עושה בחיים. כל זה צריך להערך בדיוק 2-3 התכתבויות בינכם ואז את חותכת בדיוק כמו בטכניקה של "אני לא נמצאת כאן הרבה" ונותנת את המספר.

אני מזכירה לכן: אני חייבת לזוז, והאמת לא נכנסת לאתר הרבה, זה המספר שלי 050- אני אהיה זמינה מחר בצהרי היום. ואת יוצאת מהאתר.

למה זה חשוב?

הסינון הטוב ביותר הוא בטלפון. גבר יכול להישמע מסקרן ומעניין בהודעות באתר, אבל כשזה מגיע לטלפון את הומשעת את הקול שלו, את סגנון הדיבור שלו, את ההתנסחות שלו. שומעת אם יש כיוון בכלל.

מה עושים אם הוא שולח את שלו?

את כותבת לו (תמיד יום אחרי) כך"
היי X,
תודה על הטלפון והפנייה, הנה גם שלי,
050-0003587

 

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

הבנת התמכרות למין: גורם, סימפטומים וטיפול

הבנת התמכרות למין: גורם, סימפטומים וטיפול

1 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

התמכרות למין יכולה להיות מוגדרת כעיסוק מציף ובלתי נשלט במין. מכורים למין חווים עלייה דרמטית בחשק המיני שלהם ונהנים מהתנהגות מינית במידה כזו שהיא יכולה להשפיע לרעה על תחומים אחרים…

הבנת התמכרות למין: גורם, סימפטומים וטיפול
איך להיות חשפנית – טיפים לקפיצת מדרגה לקריירה מקצועית

איך להיות חשפנית – טיפים לקפיצת מדרגה לקריירה מקצועית

2 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

זה לא יוצא דופן שאנשים משתעשעים ברעיון של להיות חשפנית ובסופו של דבר לקחת את זה כמקצוע. האווירה המחניקה של הבמה, תשומת הלב של המעריצים והשכר הפוטנציאלי יכולים להיות בעלי…

איך להיות חשפנית – טיפים לקפיצת מדרגה לקריירה מקצועית
10 טיפים לסקס לחוויה מינית אולטימטיבית

10 טיפים לסקס לחוויה מינית אולטימטיבית

2 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

עם אורח החיים העמוס של היום, לפנות זמן לחיי מין מאוזנים ומספקים יכול לעתים קרובות להיות קשה. לכן, חשוב לוודא שאתם מפיקים את המרב מהרגעים האינטימיים שלכם כאשר ההזדמנות עולה.…

10 טיפים לסקס לחוויה מינית אולטימטיבית
אוננות: חקירה של פרקטיקה מינית אישית

אוננות: חקירה של פרקטיקה מינית אישית

3 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

אוננות היא תרגול אישי עמוק שקיים כבר מאות שנים. זה נתפס כצורה של חקירה עצמית והנאה. זה יכול להועיל לאנשים לחקור את גופם ואת מיניותם, וזה לא תמיד רק ביטוי…

אוננות: חקירה של פרקטיקה מינית אישית
נערות ליווי: סקירה כללית של סחר המין

נערות ליווי: סקירה כללית של סחר המין

4 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

בחברה המודרנית של ימינו, נערות ליווי נפוצות יותר ויותר, עם הערכה של שני מיליון עובדים ברחבי העולם. לעתים קרובות הם משמשים כאמצעי לחיבור לקוחות עם שירותי מין במהירות ובדיסקרטיות. רבות…

נערות ליווי: סקירה כללית של סחר המין
חיפה: עיר חובה בישראל

חיפה: עיר חובה בישראל

6 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

www.beautifulescortsgirls.com חיפה היא אחת הערים היפות בישראל, עם שפע של מראות מרתקים לחקור. העיר ממוקמת על חוף הים התיכון, ומציעה נופים עוצרי נשימה של המפרץ ומורדות הר הכרמל, הנקודה הגבוהה…

חיפה: עיר חובה בישראל